Poliurea Esaslı Ürün Uygulamaları

Poliurea Esaslı Ürün Uygulamaları

Polyurea sprey uygulaması günümüz yalıtım ürünleri içerisinde son teknoloji bir izolasyon ürünüdür. İki komponentli, elastomerik ve özel reaktörler ile püskürtme esasına dayalı bir sistemdir. %100 solventsiz, %100 katı maddedir. Aromatik olan ürün aşınmalara karşı oldukça mukavemetlidir. Son teknoloji bir üründür yekpare olarak ek yersiz uygulanır ve kolayca uygulama yüzeyinin şeklini alır.
Polyurea sprey uygulaması günümüz yalıtım ürünleri içerisinde son teknoloji bir izolasyon ürünüdür. İki komponentli, elastomerik ve özel reaktörler ile püskürtme esasına dayalı bir sistemdir. %100 solventsiz, %100 katı maddedir. Aromatik olan ürün aşınmalara karşı oldukça mukavemetlidir. Son teknoloji bir üründür yekpare olarak ek yersiz uygulanır ve kolayca uygulama yüzeyinin şeklini alır. Polyurea sprey uygulaması, diğer su yalıtım ürünleri ile mukayese edildiğinde mekanik dayanımı, uygulama yüzeyine yapışma gücü, %400 elastikiyeti gibi daha birçok üst seviye özellikleri ile rakiplerine fark atan özel bir yalıtım ürünü olarak karşımıza çıkar. Polyurea, bütün bu özelliklerinin yanı sıra uygulandığı alanda hidro izolasyon, antipas, ve son kat boya özelliklerinin tamamını bünyesinde barındırır. Polyurea’nın; Saf Polyurea ve Aliphatic Polyurea olmak üzere iki çeşidi mevcuttur. Yalıtım sektöründe yanlış bilinen bir konu, poliüretan bileşiminin Hibrit Polyurea olarak lanse edilmesidir. Hibrit Polyurea, Saf Polyurea karşısında, mekanik dayanım olarak da, kimyasal dayanım olarak çok performanslı değildir.
SOSYAL MEDYA
KARSAR YAPI İZOLASYON Kozyatağı Mah. Sarıkanarya Sok. Byoffice Kozyatağı Plaza No: 14/7 Kadıköy / İSTANBUL Gsm: 0533 702 3553 Gsm: 0539 866 3845 E-posta: info@karsaryapi.com Web: www.karsaryapi.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Poliurea Esaslı Ürün Uygulamaları