Membran Ürün Uygulamaları

Membran Ürün Uygulamaları

Su yalıtımı için kullanılan membranlar 10 metre uzunluğunda 1 metre genişliğinde rulo şeklinde olan malzemelerdir. Tamamı ile bünyesinde zift ve asfalt yer alıyor.
Su yalıtımı için kullanılan membranlar 10 metre uzunluğunda 1 metre genişliğinde rulo şeklinde olan malzemelerdir. Tamamı ile bünyesinde zift ve asfalt yer alıyor. Membran içerisinde zift ve asfaltı bir arada tutan etken ise keçedir. Membranların ağırlıkları içindeki etken maddelere göre değişiklik gösterse de yaklaşık olarak 50 ile 70 kilo arasında değişiyor. Su yalıtımı için kullanılan membranların polyester keçe taşıyıcılı, cam tülü taşıyıcılı içerikleri olarak ikiye ayrıldığı biliniyor. Polyester keçe taşıyıcılı membranlar en sağlıklısı ve en kalitelisidir. Dış yüzey olarak da düz membran ve taşlı membran olarak da ikiye ayrılıyor. Düz membranlar üzerinde herhangi bir etken madde olmadan sadece yüzeye sahip olan membranlardır. Taşlı mebranlar ise çatılara membranın uygulanması ile malzemenin güneşten olumsuz etkilenmesini engellemek amacıyla yüzey kısmına fabrika çıkışlı ince kum serpme işlemi yapılarak uygulanan malzemelerdir.
SOSYAL MEDYA
KARSAR YAPI İZOLASYON Kozyatağı Mah. Sarıkanarya Sok. Byoffice Kozyatağı Plaza No: 14/7 Kadıköy / İSTANBUL Gsm: 0533 702 3553 Gsm: 0539 866 3845 E-posta: info@karsaryapi.com Web: www.karsaryapi.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Membran Ürün Uygulamaları