Su Yalıtımı Uygulama Alanları

Membran Ürün Uygulamaları

Su yalıtımı için kullanılan membranlar 10 metre uzunluğunda 1 metre genişliğinde rulo şeklinde olan malzemelerdir. Tamamı ile bünyesinde zift ve asfalt yer alıyor.

Bitum Esaslı Ürün Uygulamaları

Bitümen su izolasyonlarında kullanılan ilk kimyasal özelliğe sahip üründür. Bitüm ham petrolden elde edilen doğal çökmesiyle veya rafinerilerde damıtılması yolu ile elde edilen hidrokarbon bileşimli koyu renklerde üretilen petrol türevi katı maddedir. Ek yerleri barindirmaz. Yekpare uygulanan ürünlerdir.

Çimento Esaslı Ürün Uygulamaları

Çimento esaslı su yalıtım ürünleri, uygun miktarda su ile karıştırılarak uygulanan malzemelerdir. Kristalize olan ve olmayan iki türü vardır.

Poliuretan Esaslı Ürün Uygulamaları

Poliüretan, tek bileşenli ve ya çift bileşenli olarak üretilir. Özellikle çatı derelerinin, balkon ve Terasların su yalitiminda tercih edilir. Beton, sıva, şap ve harç gibi mineral esaslı zeminlere uygulanır.

Poliurea Esaslı Ürün Uygulamaları

Polyurea sprey uygulaması günümüz yalıtım ürünleri içerisinde son teknoloji bir izolasyon ürünüdür. İki komponentli, elastomerik ve özel reaktörler ile püskürtme esasına dayalı bir sistemdir. %100 solventsiz, %100 katı maddedir. Aromatik olan ürün aşınmalara karşı oldukça mukavemetlidir. Son teknoloji bir üründür yekpare olarak ek yersiz uygulanır ve kolayca uygulama yüzeyinin şeklini alır.
Zemin Kaplama Uygulama Alanları

Poliuretan Zemin Kaplama Uygulamaları

Orta - ağır mekanik ve kimyasal etkilere maruz kalan zeminler için kullanılan, düzgün yüzeyli, çatlak örtme yeteneğine sahip, yarı esnek, temizlenmesi kolay, hijyenik, poliüretan esaslı self leveling, mat veya parlak yüzeyli zemin kaplama sistemidir.

Epoksi Zemin Kaplama Uygulamaları

Solventsiz, düzgün ya da pürüzlü yüzeyli, renkli, self leveling kaplama sistemidir. İsteğe bağlı olarak hijyenik, tozumaz, mekanik dayanımı betona göre daha yüksek ve antistatik şekilde uygulanabilir.
Isı İzolasyon

Poliuretan Spray Kopük

Uygulama yüzeyine yüksek basınçlı sprey köpük makinesi vasıtasıyla püskürtülen sıvı poliüretan köpük malzemesinin kesintisiz kaplama yeteneği ile ısı köprülerinin tamamen yok edildiği, birkaç saniye içerisinde kendi hacminin 30-40 katı kadar şişerek poliüretan köpük halini alan çok düşük ısı iletimi değeri sayesinde dünyanın en iyi ısı yalıtım malzemesidir.
SOSYAL MEDYA
KARSAR YAPI İZOLASYON Kozyatağı Mah. Sarıkanarya Sok. Byoffice Kozyatağı Plaza No: 14/7 Kadıköy / İSTANBUL Gsm: 0533 702 3553 Gsm: 0539 866 3845 E-posta: info@karsaryapi.com Web: www.karsaryapi.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.