KURUMSAL

Hakkımızda

KARSAR YAPI İZOLASYON 1987 yılında Almanya’da kurulup 2011 yılından itibaren ülkemizde hizmet vermekte olan firmamız. Ülkemiz içerisinde Karsar Yapı İzolasyon ünvanı ile su yalıtımı ve zemin kaplama alanlarında hizmet vermektedir. Kuruluşundan günümüze sürekli gelişmekte olan firmamız, uzmanlaştığı alanlarda geniş bir müşteri portföyüne hitap etmekte olup, Turkiye çapında önemli projelerde çalışmalar yapmış ve günümüzde de çalışmalarına devam etmektedir. VİZYON Doğru ürün ve doğru uygulama ile ekonomik çözümler üretmek, pratik, güvenilir ve doğru hizmet müşterilerimize ulaştırmak öncelikli vizyonumuzdur. MİSYON Gelişmekte olan teknojilere uyum sağlayarak en güncel haliyle doğru ürün ve doğru uygulama hizmetini müşterilerimize ulaştırmak öncelikli misyonumuzdur.
SOSYAL MEDYA
KARSAR YAPI İZOLASYON Kozyatağı Mah. Sarıkanarya Sok. Byoffice Kozyatağı Plaza No: 14/7 Kadıköy / İSTANBUL Gsm: 0533 702 3553 Gsm: 0539 866 3845 E-posta: info@karsaryapi.com Web: www.karsaryapi.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.